מאמרים

משלוח שוקולד

משלוח שוקולד 

משלוח שוקולד הוא אחת המתנות היפות, המקוריות והקלאסיות ביותר. משלוח שוקולד משדר הרעפת אכפתיות ואהבה ואיחולי פינוק ונועם. זו הסיבה שמשלוח של שוקולדים מתאים למגוון כל כך גדול של מצבים ואירועים: מחיזור פשוט אחרי נערה, כמו בזמנים היפים של פעם, ועד מתנה להולדת בן או בת, ליום ההולדת, ליום הנישואין או אפילו סתם כך. מחווה של אהבה ורצון טוב. משלוח של שוקולד יכול לשמש גם מתנה נלווית למאורע גדול וחשוב יותר, כמו חתונה, שבה נהוג כיום להביא בעיקר צ'קים. כאן תוכלו למצוא את כל הפרטים על משלוחי שוקולד: אפשרויות קנייה – סוגי שוקולדים, סוגי זרים, שוקולד בתוספת פרחים או מתנות ועוד – וכן אפשרויות תשלום ומשלוח, לכל חלקי הארץ.

כשמדובר במשלוח שוקולדים, המשלוח הוא מה ש"עושה את האפקט": לקבל חבילה באמצעות שליח, עד הבית ובהפתעה, זו כבר חצי מתנה. תוסיפו לכך שוקולדים משובחים במבחר מינים ובהתאמה אישית לרצון הלקוח או לטעמו של מקבל המתנה – וקיבלתם מחווה מרגשת ומתוקה.

יש אין ספור סוגי שוקולדים ומארזים מתוקים שאפשר לשלוח כמתנה. חלקם מתאימים לכל מאורע ויום, חלקם חגיגיים או משובחים במיוחד. פרלינים, למשל, הם מתנה מתוקה ואיכותית, המתאימה לכל חיך, אך גם משדרת איכות ואנינות. מבחר של פרלינים יקלע תמיד לכל מטרה: אפשר לבחור משלוח של מארז פרלינים לפי טעמו של המקבל – למשל במילוי אלכוהול (ליקר, רום, אייריש קרים, קוניאק ועוד), גנאש משובח במילוי קרמל, תפוז ונוגט או פרלינים עשויים שוקולד מריר בריכוז גבוה של מוצרי קקאו.

המשך מאמר