מאמרים

משלוח שוקולד - המשך למאמר

ואפשר גם, בעיקר אם לא מכירים את המקבל היכרות קרובה, להזמין מארז של מבחר פרלינים שכל אחד מהם בטעם ובסגנון שונה לחלוטין וכך "ללכת על בטוח".

אם אינכם רוצים להסתפק במשלוח רגיל של שוקולדים תוכלו להעניק מתנה מקורית יותר, למשל זר מתוק. מדובר במארז ססגוני ומרהיב שנראה כמו זר פרחים לכל דבר, אך הוא עשוי משוקולדים ודברי מתיקה. זר מתוק, שזירה מיומנת של שוקולדים וסוכריות, עטוף צלופן ומקושט בטוב טעם הוא מתנה נהדרת ומפתיעה שכן היא גם יפה וגם טעימה ומהווה קישוט ומעדן כאחד. מושלם למתנת יום הולדת או כברכה להולדת תינוק. מי שמעוניין יכול גם להוסיף למשלוח השוקולדים או לזר המתוק זר של פרחים אמיתיים – כאלה שמפיצים ריח טוב וגם נובלים מקץ כמה ימים – ולהעניק למתנה שלו נופך נוסף ואיכותי.

הזמנה באמצעות אתר האינטרנט היא קלה ופשוטה: תוכלו לשוטט בין תמונות המוצרים, המארזים והזרים, לבחור את מה שהכי מתאים למאורע הרלוונטי ולטעם האישי שלכם או של מקבל המתנה, להוסיף זר פרחים, מתנה קטנה או כרטיס ברכה, למלא את כל הפרטים ולשלם. משלוח השוקולד והפרחים מגיעים ליעדם רעננים וטריים, ומובטחת לכם מתנה מקורית, איכותית וטעימה, שתשאיר טעם טוב בקרב מקבליה ותעלה לכם במינימום של מאמץ.

חזרה לחלק ראשון