מאמרים

משלוח שוקולד – לא רק לחג האהבה

משלוח שוקולד – לא רק לחג האהבה

כאשר אנחנו שומעים את צירוף המילים – "משלוח שוקולד", האסוציאציה שעולה אצל רובנו המכריע היא – חג האהבה. אחרי הכול, הישראלים אינם ידועים ברומנטיות מופרזת, כאן זה לא צרפת או איטליה, וההשקעה הגדולה ביותר מצד הגבר הישראלי היא בדרך כלל דייט במסעדה, כאשר גם כאן האינטרס האישי – גברי משחק תפקיד לא קטן כלל.

אך אם חושבים על זה לעומק, ישנם כמה דברים שאנחנו יכולים ללמוד מהצרפתים, האיטלקים או אפילו האמריקאים בנוגע לרומנטיות וליתרון שהיא משיגה לנו במערכת היחסים.

אחד הדברים הנדושים ביותר בעיני הגבר הישראלי הממוצע, אך הנהוגים ביותר בקרב הגבר האיטלקי/צרפתי/ספרדי הרומנטי הוא משלוח כזה או אחר לבחירת ליבם.

כאמור, הגבר הישראלי נוהג לשלוח דברים לאהובתו רק בחג האהבה או ביום הולדתה במקרה הטוב, ואצל רוב הגברים גם זה בדרך כלל לא קורה. אך הנה פתרון אשר ייטיב עם כולם: משלוח שוקולד.

חשבו על זה לשנייה – אם אתם נמצאים כרגע במערכת יחסים, כאשר בת/בן זוגתכם תקבל מכם משלוח של בונבוניירות כאלו או אחרות בצירוף פתק ברכה נחמד ורומנטי, מניין הנקודות שלכם יקפוץ לשמיים. מצד שני, לא רק היא תהנה – את השוקולדים האיכותיים אתה מן הסתם תזכה לאכול, הרי בחורות בדרך כלל מנסות להימנע מאכילת דברים משמינים בכמויות. וככה אתה מרוויח פעמיים – גם נקודות רומנטיות אצל בת הזוג, וגם שוקולדים טעימים לזלילה חופשית.

סוגי שוקולדים

ניתן למצוא מגוון רחב של שוקולד למשלוח.

המשך מאמר