מאמרים

משלוח שוקולד – לא רק לחג האהבה - המשך למאמר

ישנו שוקולד חלב קלאסי רגיל, ישנו שוקולד לבן למי שאוהב, שוקולד מריר, שוקולד עם מילוי בטעמים שונים (אלכוהוליים או רגילים), שוקולד בצורות שונות ומעניינות (מלהיב ילדים בכל פעם מחדש..) ועוד סוגי שוקולד רבים ומגוונים.

לאחרונה נהיה משלוח השוקולד פופולארי במיוחד עם שגשוגן של חנויות הרשת "מקס ברנר" אשר מתמחה בייצור שוקולדים. קופסאות הפח הייחודיות בהן משווקים השוקולדים הללו מפורסמות ופופולאריות ביותר, כאשר כמובן שאיכותו הגבוהה מאוד של השוקולד (מרגישים כבר בביס הראשון) היא הגורם המרכזי בעלייתו המטאורית של מותג זה.

העונות הבוערות

בארצות הברית ובאירופה העונות הבוערות של משלוחי השוקולדים לסוגיהם השונים הן כמובן עונות החגים. חג המולד, חג ההודיה, פסחא וכמובן שמעל הכול חג האהבה, יום האישה או יום האם – אלו הם המועדים הבוערים מבחינת משלוחי שוקולד.

בארץ כאמור העניין הזה פחות פופולארי (בינתיים...), אך הולך ותופס תאוצה עם הזמן. העונות העמוסות יותר מבחינת השוקולדים הן יום האהבה הבינלאומי, החגים השונים (בעיקר ראש השנה, פסח, חנוכה וכמובן משלוח המנות של פורים..), וימי הולדת. אם מגמת ההאצה בשוק הזה תמשך, תוך כמה שנים נראה כאן משלוחי שוקולדים על ימין ועל שמאל. אחרי הכול – בניגוד לפרחים, שוקולד לפחות אפשר לאכול...

אם אתם מתלבטים בקשר למאורע חצי חגיגי קרוב ולא יודעים אם לקנות מתנה או לא ואיזו – נסו משלוח שוקולד ולא תאכזבו...

חזרה לחלק ראשון